Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Žárovky
- patice E14
- ARGUS LED E14 G45 5,5W LED žárovka NW - normální (4000 K)
ARGUS LED E14 G45 5,5W LED žárovka NW - normální (4000 K)

- Kompletní specifikace
- Parametry
ARGUS LED E14 G45 5,5W LED žárovka NW - normální (4000 K)Skladem > 15 ks38 Kč/ ks31,40 Kč bez DPH
LED žárovka E14 G45 - 5,5W
výše recyklačního poplatku je 2,00 kč bez DPH
![]()
| typ | LED žárovka |
|---|---|
| provedení | LED - 10 x SMD2835 |
| rozměry | 82 x 45 mm |
| provozní napětí/ frekvence | 230 V / 50 Hz |
| patice | E14 |
příkon zdroje | 5,5 W |
ekvivalent klasické žárovky | 5,5 W -> 40 W |
| energetická třída | F |
teplota/barva světla | 4000 K NW - normální |
| světelný tok / svítivost | 470 lm |
index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| světelný úhel | 210 ° |
| životnost zdroje | 30000 h |
| počet spínacích cyklů | 15000 ON/OFF okamžité sepnutí <1s |
| tech. specifikace | cena včetně recyklačního poplatku |
| pozn. |
|



