Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Žárovky
- patice E27
- standard
- ARGUS LED žárovka E27 G120 18W - žárovka standard WW - teplá (3000 K)
ARGUS LED žárovka E27 G120 18W - žárovka standard WW - teplá (3000 K)

- Kompletní specifikace
- Parametry
ARGUS LED žárovka E27 G120 18W - žárovka standard WW - teplá (3000 K)Skladem > 15 ks152 Kč/ ks125,62 Kč bez DPH
LED žárovka E27 G120 18W
výše recyklačního poplatku je 2,00 kč bez DPH
![]()
| typ | LED žárovka |
|---|---|
| provedení | LED - 22 x SMD2835 |
| rozměry | 170 x 120 mm |
| provozní napětí/ frekvence | 230 V / 50 Hz |
| patice | E27 |
příkon zdroje | 18 W |
ekvivalent klasické žárovky | 18 W -> 90 W |
| energetická třída | F |
teplota/barva světla | 3000 K WW - teplá |
| světelný tok / svítivost | 1863 lm |
index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| světelný úhel | 240 ° |
| životnost zdroje | 30000 h |
| počet spínacích cyklů | 15000 ON/OFF okamžité sepnutí <1s |
| tech. specifikace | cena včetně recyklačního poplatku |
| pozn. |
|



