Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Žárovky
- patice E14
- ARGUS žárovka LED FLM-F E14 C37 4W s vláknem WW - teplá (3000 K) matná (frost - F)
ARGUS žárovka LED FLM-F E14 C37 4W s vláknem WW - teplá (3000 K) matná (frost - F)

- Kompletní specifikace
- Parametry
ARGUS žárovka LED FLM-F E14 C37 4W s vláknem WW - teplá (3000 K) matná (frost - F)Skladem > 15 ks45 Kč/ ks37,19 Kč bez DPH
žárovka LED FLM E14 C37 4W s vláknem
výše recyklačního poplatku je 2,00 kč bez DPH
![]()
| typ | LED žárovka (svíčka) s vláknem |
|---|---|
| provedení | LED - 4 x vlákno SKLO - matná/čirá |
| rozměry | 97 x 37 mm |
| provozní napětí/ frekvence | 230 V / 50 Hz |
| patice | E14 |
příkon zdroje | 4 W |
ekvivalent klasické žárovky | 4 W -> 35 W |
| energetická třída | F |
teplota/barva světla | 3000 K WW - teplá |
| světelný tok / svítivost | 450 lm |
index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| světelný úhel | 300 ° |
| životnost zdroje | 15000 h |
| počet spínacích cyklů | 7500 ON/OFF okamžité sepnutí <1s |
| tech. specifikace | cena včetně recyklačního poplatku |
| pozn. |
|



